צור קשר

להצעת מחיר

מלא פרטים ונחזור אליך בהקדםX

רכב להכנסת ספר תורה

שמש תהלוכות ספרי תורה היא חברה ותיקה לכל תהלוכות השמחה, אשר מציעה רכב להכנסת ספר תורה מדהים! ספר תורה חדש הוא הדבר הכי קדוש ויקר לנו, הספר ממשיך מסורת עתיקת יומין של קריאה, לימוד וקיום מצווה חשובה. הצוות של שמש תהלוכות ספרי תורה נמצא כאן כדי להכניס קצת שמחה לאירוע שלכם בעזרת ריקודים, מוסיקה מקפיצה ורכב גדול ונוצץ שהוא מלך השמחה.

רכב להכנסת ספר תורה  – מדוע כדאי לכלול אותו בטקס

בימים עברו השתמשו היהודים בעיטורים פשוטים יחסית בתהלוכות ספרי תורה כמו חופת בד או סרטים צבעוניים. ככל שהתפתחו השנים מתפאר ומתהדר ספר התורה בעיטורים נוספים המכבדים את התורה , והיום רכב לתהלוכת ספר תורה הפך לדבר הכי טרנדי בתחום, רכב להכנסת ספר תורה מפאר את האירוע וכיאה לספר התורה הופך את השמחה לענקית! אלה כמה יתרונות של רכב להכנסת ספר תורה שכדאי להכיר:

  • רכב בולט – רכב להכנסת ספר תורה חייב להיות גדול ומעוטר בנורות צבעוניות. נורות אשר יוצרות צורות מרהיבות של אותיות וכתר תורה. כאשר רכב להכנסת ספר תורה נוסע, פשוט לא ניתן להחמיץ אותו. ולכן הוא תורם רבות לפרסום התהלוכה ברבים ולהבלטתה ולהעלת השמחה.
  • מכבדים את הכנסת הספר – רכב להכנסת ספר תורה הוא דרך נאותה לכבד את התורה, התהלוכה הססגונית הרכב הגדול מעניק ערך מוסף לתהלוכה והופך אותה למשמעותית בעיני המשתתפים ועוברי האורח המשתתפים בשמחה.
  • מעוצב ואיכותי – רכב לתהלוכת ספר תורה מעוצב בדיוק להכנסת ספר תורה ובו תפאורה מיוחדת מעשה ידי אומן בעבודת יד מלכותית יוצרת תחושה של הוד והדר ומפארת בעוז את קדושת ספר התורה

מבצעים את הטקס

התהלוכה וכן הרכב לתהלוכת ספר תורה המשתתף בה הם רק חלק אחד מתוך טקס שלם של הכנסת ספר התורה. לפני התהלוכה הצבעונית והססגונית הסוחפת רבים, נחתם הספר בבית התורם. במעמד מכובד נכתבות באמצעות דיו האותיות האחרונות בספר, ורק לאחר מכן יוצאת תהלוכה ברוב עם משפחה וחברים כדי לחגוג, תוך תהלוכה מפוארת עם רכב להכנסת ספר תורה. התהלוכה כוללת את השתתפותם של רבים – מבני הקהילה , ומתפללי בית הכנסת ועוברים ושבים שפשוט מצטרפים אל השמחה. לאחר מכן מובא הספר הקדוש אל בית הכנסת, וגם שם ממשיכה השמחה וההרקדה, כאשר בסיומה קוראים בספר התורה החדש בפעם הראשונה ומברכים "שהחיינו".

תמונה של רכב להכנסת ספר תורה מבית שמש תהלוכות

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
WhatsApp chat