צור קשר

להצעת מחיר

מלא פרטים ונחזור אליך בהקדםX

אירוע הכנסת ספר תורה – גם בפרטים הקטנים

הכנסתו של ספר תורה היא ללא ספק מאורע חגיגי ומרגש במיוחד. עם תחילתה של התהלוכה ועד לסעודה אשר חותמת את האירוע, כל פרט ופרט יכול לקבוע ולהכתיב את הזיכרון הנפלא שיונצח מאירוע מרהיב וגדוש באנרגיות ושמחה. צוות שמש תהלוכות שמח ומתרגש בכל פעם מחדש שהוא לוקח חלק באירוע הכנסת ספר תורה, ושמח להציע ניסיון של שנים והיכרות מעמיקה.

תהלוכה חגיגית ונוצצת במיוחד

לאחר שנבין באם מדובר בהעברת ספר תורה מבית כנסת אחד לרעהו או אולי סיום כתיבתו של ספר תורה, נתחיל בתכנון האירוע עצמו שמתחיל בתהלוכה. לרשותנו רכב תהלוכות חגיגי עם מגוון אדיר של נורות זוהרות בשפע של צבעים ומערכת סאונד שמלווה את הצועדים בערב רב של שירים נפלאים.

כבר כאן נשמח לקבל מכם פרטים נוספים ויחד אתכם לתכנן את התהלוכה, המסלול שלה, השירים והמפרט הכולל. באתרנו תוכלו למצוא מגוון רחב של אפשרויות שדרוג שונות כמו האדמור המרקד, אפשרויות לקבלת דיסקים עם כל השירים שליוו את התהלוכה, דגלים ועוד הרבה הפתעות.

תיעוד האירוע מתחילתו ועד לסופו

אין דבר נפלא יותר מלהתרפק על האירוע שהיה ולצבור ביחד זיכרונות חדשים ומרגשים. יחד עם הצוות שלנו פועלים מגוון רחב של ספקים מקצועיים וביניהם צלמי סטילס וצלמי ווידאו שיתעדו את האירוע מתחילתו ועד לסופו. ניתן לבצע עריכה מקצועית ולקבל את הסרטונים באיכות עיבוד גבוהה ובליווי של מגוון שירים.

חלק מן התהלוכה מתבצע בשעות הערב אז איכות הצילום יכולה להיות ירודה יותר, ועל-כן אנו נעזרים בצלמים מקצועיים אשר יודעים כיצד להפיק תמונות נפלאות ובאיכות גבוהה גם בתנאי תאורה משתנים.

כיבוד וסעודה למוזמנים

בניגוד לאירועים אחרים, הרי שהחטיפים והסעודה הם אינם הכרח, אולם הם בהחלט יכולים לשדרג את האירוע הקרב ובא. אנו שמחים להציע לכם שירות כולל ומקצועי של קייטרינג מגשי אירוח טעים ומרענן, הכול תוך הקפדה יתרה על הכשרות הנדרשת. אנו כמובן זמינים לכל שאלה ונשמח לענות לכם באופן מפורט על הכשרות המוצעת מטעמנו.

לאור הרגישות של האירוע, מגשי האירוח אינם כוללים בשר והם מורכבים מכריכים שונים, דגים מעושנים ומלוחים, ירקות ושלל קינוחים מתוקים ונפלאים שיותירו אצל המשתתפים השמחים טעם מתוק.

צרו עמנו קשר

הכנסת ספר תורה הוא אירוע מרגש, וטבעי שנרצה להפיק עבורו את המאורע בהתאם למעמד. הצוות שלנו ערוך ומוכן לכל אירוע, עם אנשי צוות מקצועיים, אדיבים ומסורים, הציוד הנדרש והיכרות מקצועית רבת שנים.

פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ מקצועי ונשמח להתאים גם עבורכם את האירוע המושלם. באתרנו אנו מזמינים אתכם להתעדכן במידע נוסף ואפשרויות שדרוג לרבות מתופפים ושופרות, שטים וגרילנדות תאורה, פירוטכניקה לטקס מעמד הר סיני, דיסקים, הרכבים המעוטרים שלנו ועוד מגוון ענק של אטרקציות.

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
WhatsApp chat