צור קשר

להצעת מחיר

מלא פרטים ונחזור אליך בהקדםX

בובת ענק האדמור המרקד

 בובת אדמור המרקד הפכה לחלק בלתי נפרד בהכנסת ספר תורה. האדמור המרקד אשר נכנס במפתיע לתוך מעגל הרוקדים ביחד עם ספר התורה ומביא עמו שמחה גדולה והתרוממות הרוח אשר אין מי שיצפה מהצד וישאר אדיש לנוכח השמחה הרבה  , חברתנו מציעה בובת ענק האדמור המרקד המגיע לגובה של 4 מטר לצד אפקטים מרהיבים נוספים אשר יכולים לשמח את לב הילדים והמבוגרים כאחד – זיקוקים, תותחי קונפטי, מתופפים ושופרות  – מוסיקה מקפיצה המשמחת את כולם שאף אחד לא ישאר אדיש לה . אם תפנו אלינו תגלו צוות אנרגטי המוכן להעניק לכם יחס אדיב ואישי.שירות מיקצועי ומחירים אטרקטיביים במיוחד.

מדוע כדאי לשלב את האדמור המרקד בהכנסת ספר תורה

כאשר גבאי בית הכנסת והמשתתפים מזמינים חברה להפקת אירוע הכנסת ספר תורה, הם מתלבטים בין האפשרויות שהם רוצים לכלול. חלק אוהבים זיקוקים ואחרים מעדיפים רק את רכב התהלוכות. אך על דבר אחד כולם נוטים להסכים – בובת אדמור המרקד. כשנכנס ומשתתף במצעד העליז, הוא מפיץ אור וקדושה לכל עבר ומעצימה את השמחה. אלה כמה יתרונות לבובה המופלאה:

  • משהו ערכי – בובת אדמור מספקת ערך מוסף לילדים הצעירים המשתתפים בהכנסת ספר התורה. הבובה הענקית היא ערך חינוכי חשוב ומשמשת דוגמה עבור כולם.
  • האדמור שרואים מרחוק – בזכות גודלה, מפרסם האדמור את הייחודית ואת דבר הכנסת ספר התורה מכל מקום. ניתן להבחין בה מכל עבר, מקצה התהלוכה . ובכל כיוון
  • סמל לאירוע תורני – ההאדמור היא סמל לאירוע תורני המתקיים במקום. כך שעוברים ושבים סקרנים יכולים להתעניין באירוע ולהצטרף אל כל החוגגים.
  • משתלב יפה באווירת השמחה בתהלוכה  – בובת אדמור הינה בובה "גמישה" המשתלבת עם הקהל : היא רוקדת לצלילי המוזיקה הבוקעת מרכב התהלוכות או לקול המתופפים בתהלוכה.

בוחרים את החברה שתספק את האדמור המרקד

בובת אדמור מרקד היא בובה מרהיבה ומשעשעת אם החברה המציעה אותה היא חברה מקצועית. אז אם אתם עומדים לסיים במזל טוב את כתיבת ספר התורה, כדאי להתחיל לחפש את החברה שתארגן לכם את האירוע. כאשר אתם בוחנים חברות, השתדלו לבדוק איזה ניסיון יש להן. חברות ותיקות ומנוסות יספקו לכם מגוון רחב של שירותים מרהיבים. כמו כן, כדאי להתייעץ עם חברתנו באלו עוד אטרקציות הניתנות לשילוב בטקס הכנסת ספר תורה.

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
WhatsApp chat