צור קשר

להצעת מחיר

מלא פרטים ונחזור אליך בהקדםX

לפידים לתהלוכות הכנסת ספר תורה

חברת שמש תהלוכות ספרי תורה מציעה לפידים לתהלוכות הכנסת ספר תורה ועוד מגוון רחב של אפקטים להכנסת ספר התורה. אם אתם מחפשים חברה טובה כדי לארגן הכנסה מפוארת כיד המלך, ״ שמש תהלוכות ״ היא החברה המתאימה לכם. הצוות האנרגטי והמקצועי פועל במשך מעל לשני עשורים כדי להפיץ את אורה של התורה ולארגן תהלוכה מפוארת בדרך אל בית הכנסת. בנוסף ללפידים המרהיבים, יוכלו המשתתפים ליהנות משלל אטרקציות , רכב תהלוכה מעוטר ומואר, מוסיקה מקפיצה ובלעדית , קונפטי ואפילו טקס מעמד הר סיני.

מדוע כדאי לשלב לפידים לתהלוכות הכנסת ספר תורה

המנהג להחזיק לפידים בתהלוכה והטעם לדבר הוא לזכר הלפידים בבית המקדש ובמעמד הר סיני, עשן אבוקות ולפידים לשילוב בתהלוכה בעלת מסורת עתיקה כמו תהלוכת הכנסת ספר תורה. ועדיין, ישנו פריט אחד המעניק לתהלוכה המכובדת אווירה של פעם – הלפיד. אלה כמה סיבות להכניס לפידים לתהלוכה של הספר:

  • שומרים על המסורת עד הסוף – לפידים להכנסת ספר תורה הם כלי תאורה שבו השתמשו אבותינו, והם נזכרים גם בתנ"ך. משום כך, אין מקום מתאים יותר לשלב לפידים לתהלוכות בבית הכנסת, המסמלת את המסורת העתיקה של קריאה בתורה.
  • מפיצים אור – האש הבוערת בלפידים מסמלת את האור של התורה, ובכך לפידים להכנסת ספר תורה מעניקים לטקס הכנסת התורה מעמד מיוחד.
  • לפידים לתהלוכות הכנסת ספר תורה
  • לפידים לילדים  – שמש תהלוכות מספקים לפידים לתהלוכות מאובטחים לילדים, כך שגם המשתתפים הקטנים יכולים להרגיש חלק בלתי נפרד מהתהלוכה. מדובר בלפידים בטוחים שאינם מצריכים עירוב של אמצעים לכיבוי אש, מכיוון שמדובר באור לד המהבהב ואינו מסוכן כלל.
  • לפידים לתהלוכות הכנסת ספר תורה

טקס שכולו שמחה – לפידים להכנסת ספר תורה

לפידים לתהלוכה הם רק חלק מהאירוע המרגש של טקס הכנסת ספר תורה. למעשה, הבסיס לטקס מתחיל הרבה לפני, כשתורם ניגש לגבאי של בית הכנסת ואומר כי הוא מעוניין לתרום ספר תורה. אנשים רבים נוהגים לתרום את ספר התורה לזכר יקירם שנפטר מן העולם, ובדרך זו ממשיכים את אורו. לאחר ביצוע התרומה ניגש סופר סת"ם לפעולה וכותב את הספר, אות אחר אות, במשך תקופה ארוכה.

לקראת סיום התהליך, מתכנסים מכובדים בביתו של התורם ומסיימים את כתיבת הספר. לאחר מעמד חגיגי זה יוצאת התהלוכה העליזה לדרך, מלווה במוזיקה, ריקודים, רכבים צבעוניים ואורות מהבהבים וכן לפידים להכנסת ספר תורה. בשלב הבא מגיעים לבית הכנסת, ממשיכים לרקוד, קוראים פרקים בספר התורה החדש ומסכמים בסעודת מצווה.

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
WhatsApp chat