צור קשר

להצעת מחיר

מלא פרטים ונחזור אליך בהקדםX

סעודת מצוות הכנסת ספר תורה

הכנסת ספר תורה מחייבת סעודת מצווה אשר מסמלת את קבלת מלכות עול השמיים. ההכנסה מתקיימת לאחר תהלוכה מסורתית הכוללת שירים וריקודים. הכנסת הספר נעשית בבית כנסת ולאחריה מתקיימת סעודת מצוות הכנסת ספר תורה.

חשיבותה של סעודת המצווה בעת הכנסת ספר תורה

טקס הכנסת ספר תורה מצריך סעודת מצוות הכנסת ספר תורה אשר מבוססת על כיבוד קל ומאכלים מתוקים שמטרתם יהיה תזכורת לטעמה המתוק של התורה. בניגוד לסעודות אחרות כגון: שבת חתן, בר מצווה, ברית מילה ועוד אשר האכילה בהם חובה, בטקס סעודת מצוות הכנסת ספר תורה האכילה היא בגדר רשות ולא חובה.. אך יש לקחת בחשבון שהכנסת ספר התורה אורך שעות ארוכות ומתקיים בבית הכנסת מה שמצריך שגורם למוזמנים להיות רעבים. לכן יש לדאוג לאוכל עבור קהל המוזמנים על מנת שלא יהיו רעבים. על המזון להתאים לכל סוגי האנשים המגיעים לטקס כולל ילדים, קשישים, וחולים למיניהם לכך יש צורך במזון משביע ואשר יתאים לכולם.

סעודת מצוות הכנסת ספר תורה

אוכל מתאים לסעודת המצוות של הכנסת ספר התורה

לאחר סיום טקס הכנסת ספר התורה אשר מתקיים בבית כנסת, יש להגיש לאורחים מגשי אירוח הכוללים כריכים, סוגי דגים מעושנים ומלוחים, פלטת ירקות מפנקת ומזנון מתוקים על שקהל המוזמנים יוכל לאכול משהו מתוק לזכר טעמה המתוק של התורה. התאמת האוכל לקהל המוזמנים היא אחד הדברים העיקריים בעת סעודת מצוות הכנסת ספר התורה. לכן חשוב לבחור אוכל מתאים לכל המשתתפים באירוע החל מילדים, בני נוער, בוגרים וקשישים.

לסעודת מצוות הכנסת ספר תורה התקשרו עוד היום 050-8750505

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
WhatsApp chat