צור קשר

להצעת מחיר

מלא פרטים ונחזור אליך בהקדםX

רכב לתהלוכת ספר תורה

תורמים ספר תורה לבית הכנסת? קבעתם כבר תאריך ליום המיוחל בו יוכנס ספר התורה החדש בפעם הראשונה להיכל הקודש ? צריכים רכב לתהלוכת ספר תורה? 

שמש תהלוכות ספרי תורה מציעה לכם תהלוכה חגיגית, מלווה בריקודים הכוללת רכב לתהלוכת ספר תורה מפואר ויוקרתי .

הצוות המקצועי ידע להעניק את מירב הנסיון שנצבר לאורך השנים ויעשה הכול כדי להעצים את השמחה ברוב פאר והדר,

אז אם אתם מעוניינים בתהלוכה חגיגית ,עם רכב להכנסת ספר תורה מפואר במיוחד, תפאורה מיוחדת, כתרי תורה מוארים, מסכי לדים, גשרי תאורה, פנסים ממוחשבים,

אפקטים מיוחדים, זיקוקים, קונפטי, עשן ציבעוני כובעי אש ועוד!

אצלנו תוכלו לקבל רכב להכנסת ספר תורה מאובזר ברמקולים עוצמתיים ואיכותיים וכמובן מוסיקה מקפיצה ובלעדית המותאמת לתהלוכת ספר התורה.

פנו אלינו ואנו נדאג לשמחה שלכם.

רכב לתהלוכת ספר תורה  – מה מיוחד בו

בעשורים האחרונים מתקיימות תהלוכות רבות באמצעות רכב לתהלוכת ספר תורה. בערב מיוחד רוקדים עם ספר התורה ברחובה של עיר ומתחילים בתהלוכה ענקית מהבית שבו נכתבו האותיות האחרונות בספר התורה ועד לבית הכנסת. קהילות רבות משלבות את הרכב המעוטר מכמה סיבות:

  • רכב ססגוני – רכב הכנסת ספר תורה הוא לא רכב רגיל. מדובר ברכב מעוצב בתפאורה מיוחדת אשר נבנתה בעבודת יד ובהשקעה מרובה  הכוללת נורות ססגוניות. צדי הרכב כוללים נורות בשלל צבעים, ועל גג הרכב מתנוסס לו כתר תורה ענק נוצץ, זוהר ובולט.
  • משמיעים את המוזיקה – אחד התפקידים המשמעותיים של הרכב הוא השמעת המוזיקה. הרמקולים האיכותיים מותקנים על גבי רכב להכנסת ספר תורה מיוחד. כך שכאשר הרכב נוסע, עמו נוסעת גם המוזיקה המקפיצה את הסובבים – מוסיקה חסידית, ובלעדית לכן הכנסת ספר תורה ועוד.
  • חוגגים את סיום כתיבת ספר התורה – כתיבת ספר התורה אשר נכתבה לאורך זמן רב, ומכיוון שהיא עורכת זמן רב וכל אות בספר נכתבת תוך זהירות והקפדה על ידי סופר סת"ם מומחה . ובאמצעות הרכב המיוחד לתהלוכות חוגגים את סיומה של הכתיבה בשירים וריקודים  ובשמחה גדולה.

בוחרים את החברה הנכונה

בחירת חברה המספקת רכב לתהלוכת ספר תורה אינה עניין של מה בכך. אם אתם מעוניינים לוודא כי מדובר ברכב איכותי ומפואר המעוצב בטוב טעם ובציוד חדיש ומתקדם , יש צורך לבחון את החברה. ראשית, בקשו כמה שיותר המלצות. וכמה וותק יש לחברה בעריכת אירועים, בידקו אם קיים חופה על גלגלים ,והאם יש מיקרופון אלחוטי להנחיה בתהלוכה , שאלו חברים קרובים ואולי גם בני ישיבה שיכולים להיות להם קשרים טובים על מארגני השמחות. לאחר מכן, תוכלו להתייעץ עם נציג החברה ולקבל מידע מיקצועי איך לערוך את האירוע בדרך הטובה ביותר . ולתאם לוח זמנים ע״פ נקודות חשובים והאם המארגנים מגיעים בזמן לקראת האירוע? והעיקר – האם מדובר בחבר'ה אנרגטיים ואדיבים שיכולים לעשות לכם שמח.

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
WhatsApp chat