צור קשר

להצעת מחיר

מלא פרטים ונחזור אליך בהקדםX

אביזרים לאירוע הכנסת ספר תורה

אירוע הכנסת ספר התורה הוא אירוע מרגש וחשוב ביותר. באירוע זה חוגגים את הכנסת ספר התורה לבית הכנסת. על מנת לחגוג אירוע זה מתקיימת תהלוכה שמשתתפים בו דתיים וחרדים עד לבית הכנסת ובנוסף לכך לאחר הטקס עצמו ישנה סעודה חגיגית. במהלך הטקס עצמו ישנו שימוש באביזרים שונים על מנת להעצים את האירוע עצמו.

מהם אביזרים לאירוע הכנסת ספר תורה?

אביזרים לאירוע הכנסת ספר תורה הם אביזרים נלווים לאירוע עצמו. אביזרים אלה כוללים קישוטים, נורות צבעוניות, צמידי לד, פנסי לד ועוד על בשילוב מערכת הגברה ומוזיקה קופצנית ושמחה שהמשתתפים רוקדים לצליליה. הודות לאביזרים אלו ניתן לשדרג את האירוע עצמו ולגרום לתשומת לב רבה מצד עוברי אורח ברחוב שמצטרפים לטקס.

אילו אביזרים אתם חייבים לאירוע הכנסת ספר תורה?

על מנת לחגוג את טקס הכנסת ספר התורה יש צורך באביזרים שונים. אביזרים אלה כוללים בין היתר: שלטים, דגלים, נורות צבעוניות, הגברה, זוהרים. את הרכבים יש לקשט בשלטים, גלים, נורות צבעוניות בשילוב הגברה על מנת להשמיע שירים שמחים שיוכלו משתתפי הטקס לרקוד לצלילם. את אביזרים לאירוע הכנסת ספר תורה יש להכין מראש, וזאת על מנת שניתן יהיה להשתמש בהם ביום האירוע עצמו ללא תקלות שונות.

תהלוכת הכנסת ספר תורה עושים רכב תהלוכה

את התהלוכה עצמה יש לבצע עם אביזרים לאירוע הכנסת ספר תורה. התהלוכה מתנהלת באמצעות רכבים וקהל של עוברי אורח שמצטרף לתהלוכה עצמה. ספר התורה מקושט ומהודר מעליהם חופה מהודרת רקומה. בנוסף לכך, תחת החופה ישנם 4 מוטות שעוזרים ליצור מראה מרשים. במהלך התהלוכה תוכלו למצוא פנסי ליד, צמידים זוהרים, ואביזרים לאירוע הכנסת ספר תורה שונים שהם חלק בלתי נפרד מהאירוע עצמו.

לאביזרים לאירוע להכנסת ספר תורה התקשרו עוד היום לשמש תהלוכות 050-8750505

מאמרים נוספים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
WhatsApp chat